Mládež 24.10.2017
Autor: Ondřej Vlk

V Litvínově proběhl kemp brankářů U15

V úterý 24. 10. proběhl v Litvínově výběrový kemp brankářů kategorie U15.
V úterý se na spodní ploše litvínovského zimního stadionu sešlo šestnáct brankářů, kteří svými výkony v soutěži zaujali reprezentační trenéry. Brankáři z Plzně, Chomutova, Varů, Liberce, Třemošné, Ústí a Litvínova pod vedením sedmi zkušených trenérů zdokonalovali své dovednosti. 
 
Z litvínovských brankářů se účastnili Lukáš Klika, David Čermák a Martin Maštalířský. 

V ČR se konaly celkem tři výběrové kempy, kde mají trenéři na očích většinu talentovaných gólmanů pro budoucí výběr do reprezentace U16.  O víkendu 25. - 26.11. 2017 proběhne další víkendový seminář pro trenéry brankářů a rodiče v Litvínově. Bližší info na webu cslh/sekce brankáři
Rozhovory - Žáci 27.05.2020

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >