Ne, že by se případné ztráty nedaly v budoucnu kompenzovat, liga je teprve v začátku. Ale postavení v závěrečné třetině extraligového pelotonu nikomu na klidu nepřidá...

Plzeň vstoupila do nové sezóny dobře, se stoprocentním využitím domácího prostředí jí v tabulce po třech kolech patří lichotivá čtvrtá příčka se šesti body. A po porážce v prvním utkání venku (v Třinci) jistě touží i po prvních bodech z ledu soupeře.

V úterý České Budějovice donutily Lasselsberger prát se o body až do posledních vteřin. Teprve v 59. minutě rozhodl o výhře 3:1 Dobrovolný.

Poslední posilou Západočechů je útočník David Pospíšil. Že s aklimatizací tento bývalý plzeňský hráč opravdu nebude mít problémy dokázal hned ve zmiňovaném duelu, kdy se na výhře staronových spoluhráčů podílel jednou asistencí.

Plzeňský fanclub chystá do Litvínova zájezd. Ze zápasu pro vás opět připravíme on-line reportáž!