Hráči Vervy trénují na poslední zápasy v roce 2014 od čtvrtka 18. prosince. Připravovali se i v neděli, dál trénují v pondělí 22. prosince, den před Štědrým dnem i na první svátek vánoční. Volno mají jen 24. prosince.

A další sobotu a neděli znovu na led – nedá se svítit, zápasy jsou zápasy a extraligové body drahocenným zbožím!

Určitě nebudou k dispozici: obránce Marek Baránek, který zůstal v nominaci pro MS "20" v zámoří, a Zbyněk Sklenička, který po zranění a operaci už mohl alespoň začít s posilováním.

V závěru roku se Litvínov představí dvakrát doma.
O Vánocích přivítá brněnskou Kometu (17:30).
Ve sváteční den bývá větší návštěva – bude Zimní stadión Ivana Hlinky poprvé od své rekonstrukce vyprodaný?

Dva dny na to jede Verva do Hradce Králové k utkání s tamním Mountfieldem (17:30).
Ropáci on Tour pořádají zájezd!

Se starým rokem se pak žlutočerní rozloučí den před Silvestrem utkání s PSG Zlín (17:30).
Na odvetu vypjatého listopadového měření sil ve Zlíně přijede v závěru roku tradičně větší množství litvínovských fanoušků z Německa.

Bylo by pěkné udržet se do roku 2015 na výborném druhém místě tabulky! Případně snížit náskok vedoucích Ocelářů.