Zápas - mládež 18.12.2014
Autor: Martin Stříbrný

MDO: Dorostenci dokázali na svém ledě porazit HC Kladno 4:3

Preview k zápasu

Foto Reportáž
L i t v í n o v - Mladší dorost se po zlepšených výkonech dokázal dnes vytáhnout na HC Kladno a po velkém boji ho porazil 4:3. O góly se postarali dvěma zásahy Patrik Pech, po jednom pak Josef Myšák a Roman Cikánek.
18.12.2014
ZS Ivana Hlinky, Litvínov
4:3
0:0, 2:1, 2:2

Litvínov

Kožnar - Cikánek, Bártek, Čapek, Žižka, Starý - Zirtoni, Pavlíček, Vopat, Kitzberger, Vacín, Kordule, Černý, Kanický, Jindra, Myšák, Vaněk, Pech.

Kladno

Závorka - Filip, Haspeklo, Veber, Starý, Kryll, Rudovský - M. Bláha, Karásek, Soukup, Skrbek, Nagy, Kouba, I. Bláha.
Branky a nahrávky: 28. Myšák, 30. Cikánek (Myšák), 43. Pech (Kordule, Žižka), 45. Pech (Černý) - 34. Nagy, 50. Kouba (Nagy), 60. Bláha (Nagy, Filip). Rozhodčí: Armstark - R. Tichý, M. Tichý. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 65. Střely na branku: 35:38. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:3.
přát.
30.7.
úterý, 17:30
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Milan Kožnar 3 35 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Více >
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Více >
Junioři včera

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.
Více >