Zápas - mládež 04.01.2015
Autor: Martin Stříbrný, Ondřej Vlk

MDO: Litvínovští podlehli Varům a v samostatných nájezdech

Preview k zápasu

Foto Ohlasy Reportáž
L i t v í n o v - Mladší dorost, který si včera připsal tři body po výhře na ledě Hvězdy Praha, si dnes připsal "pouze" jeden, po prohře s Karlovými Vary až v samostatných nájezdech. O góly Chemiků v dnešním zápase se postarali dvěma zásahy Petr Pavlíček a jedním pak Pavel Kordule.
4.1.2015
ZS Ivana Hlinky, Litvínov
3:4sn
0:1, 1:1, 2:1 - 0:0

Litvínov

Kožnar - Čapek, Žižka, Cikánek, Fraško, Bártek, Starý, Havlík - Vacín, Kordule, Zirtoni, Pavlíček, Vopat, Vaněk, Černý, Kanický, Pech, Jindra, Myšák.

Karlovy Vary

Beran - Koco, Holub, Štaif, Klejna, Kala, Koco, Poizl, Ptáček - Petrov, Nídl, Hoang, habr, Prošek, Šik, Bečka, Halberštát, Vašíček.
Branky a nahrávky: 38. Pavlíček (Bártek), 57. Pavlíček (Vaněk), 60. Kordule (Myšák, Pech) - 16. Holub (Hoang), 26. Bečka (Prošek), 46. Halberštát (Nídl), rozh. náj. Bečka. Rozhodčí: Volf - Řežábek, Janíček. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 62. Střely na branku: 36:40. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3.

Ohlasy

Litvínov
Petr Nekvinda (HC Litvínov): V první třetině jsme nehráli moc dobře, tak jsme si k tomu něco řekli a naše hra se zlepšila. Bylo to nahoru dolu, měli jsme šance my, ale měl šance i soupeř. V prodloužení se nám nepodařilo využít přesilovku. Nájezdy už jsou loterie, kde šťastnější tým vyhrál. Vyrovnání v powerplay je pro nás povzbuzení do dalších utkání, protože když hrajeme až do konce, tak není nic ztraceno. Teď jsme rádi za každý bod, hlavně nás to musí povzbudit do utkání s Pískem, kam jedeme ve čtvrtek a musíme přivést nějaké body.
Karlovy Vary
Lukáš Lomický (HC Energie Karlovy Vary): Z naší strany nebyla ideální první třetina, když se nám vůbec nedařilo založení útoku a tím jsme dostávali Litvínov do šancí. Do druhé třetiny jsme to zlepšili a druhá třetina byla z naší strany jednoznačně lepší. Chodilo nám to odzadu, zjednodušili jsme hru. Bohužel nevyužili jsme šance, když jsme měli třikrát hráče v úniku. Stálo nás to zápas, kdybychom je proměnili, tak by Litvínov ve třetí třetině neměl takový tlak. Nakonec to dotáhli na 3:3, kluky bych chtěl pochválit, protože makali a podržel nás dnes gólman.
přát.
3:4
(0:1, 1:0, 2:3)
Turnaj
24.8.
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Milan Kožnar 3 37 0
Související články
Zápas - mládež 04.01.2015

MDO: Litvínovští podlehli Varům a v samostatných nájezdech

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Žáci dnes

Devátá třída se o víkendu zúčastní domácího turnaje

Po týdnu se v Litvínově bude znovu konat turnaj mládeže. Tentokrát do akce půjdou v sobotu a neděli černožlutí deváťáci, kteří vyzvou další čtyři týmy.
Více >
Junioři před 2 dny

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >
Mládež 16.08.2019

Pět hráčů Litvínova bylo nominováno na kemp krajského výběru

V nominaci výběru kraje ročníku 2006 je pět zástupců černožlutých. Hráči se 21.8. zúčastní jednodenního kempu v Jablonci.
Více >