Zápas - mládež 03.01.2015
Autor: Martin Stříbrný

MDO: Litvínovští vezou důležité tři body z Hvězdy

Foto Reportáž
P r a h a - Mladší dorostenci se dnes představili na ledě Hvězdy Praha, odkud vezou důležité tři body po výsledku 4:1. Severočechům se povedla kuriózní situace, když vsítili branku v početní nevýhody 5 na 3. O góly Litvínova se postarali Kryštof Vaněk, Pavel Kordule a dvěma zásahy Josef Myšák.
3.1.2015
1:4
0:2, 1:0, 0:2

Hvězda

Hamalčík (11. Vecka) - Frič, Šonský, Schönbauer, Al. Šiller, Kubín - Březina, Bílek, Hradil, Ad. Šiller, Grim, Biben, Novák, Dani, Hasman.

Kožnar - Čapek, Žižka, Cikánek, Fraško, Čapek, Starý - Vacín, Kordule, Zirtoni, Pavlíček, Vopat, Vaněk, Černý, Kanický, Pech, Jindra, Myšák.
Branky a nahrávky: 25. Hradil (Ad. Šiller) - 6. Vaněk (Pavlíček, Bártek), 11. Myšák (Vacín), 58. Kordule (Myšák, Vacín), 60. Myšák. Rozhodčí: Výborný - Vršecký, Nidl. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 55. Střely na branku: 39:31. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.