Zápas - mládež 01.02.2015
Autor: Martin Stříbrný

MDO: Litvínov schytal ve Varech sedmigólový debakl

Preview k zápasu

Foto Reportáž
K a r l o v y V a r y - Mladší dorostenci před malou chvíli dohráli svůj další zápas ve skupině C o udržení. Litvínovští bohužel nedokázali navázat na zlepšené výkony a v utkání byli domácí Energii pouze sparing partnery.
1.2.2015
7:0
1:0, 1:0, 5:0

Karlovy Vary

Beran – Holub, Bernáth, Štaif, Přibyl, Klejna, Koco, Kala – Hoang, Šedivý, Slabý, Prošek, Šik, Bečka, Halberštát, Petrov.

Litvínov

Kožnar – Cikánek, Fraško, Bártek, Čapek, Žižka, Starý – Zirtoni, Pavlíček, Vopat, Vacín, Kordule, Jindra, Myšák, Vaněk, Pech, Jouza.
Branky a nahrávky: 3. Slabý (Šedivý), 38. Slabý, 45. Holub (Petrov), 49. Prošek (Halberštát, Petrov), 53. Bečka (Bernáth, Hoang), 57. Bečka, 58. Klejna. Rozhodčí: Kostourek – Schopf, Červenka. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 92. Střely na branku: 51:32 (12:10, 15:13, 24:9). Průběh utkání: 7:0.
přát.
30.7.
úterý, 17:30
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Milan Kožnar 7 44 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Více >
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Více >
Junioři včera

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.
Více >