Zápas - mládež 31.01.2016
Autor: Martin Stříbrný

MDO: Litvínovští padli po vyrovnané bitvě na ledě Ústí

Preview k zápasu

Foto Reportáž
Ú s t í n a d L a b e m - Vyrovnané utkání odehráli mladší dorostenci Litvínova na ledě Ústí nad Labem. Ze zisku tří bodů se nakonec radovali Ústečtí, kteří zvítězili 4:2. O branky chemiků se postarali Přemysl Svoboda a David Jindra.
31.1.2016
4:2
0:2, 3:0, 1:0

Ústí nad Labem

Volke – Štochl, Štěpánek, Chmela, Stuchlý, Mareš – Costa, Harkabus, Batryn, Čermák, Magasanik, Šindelář, Herák, Janoušek, Tůma, Gottfried, Machulda.

Litvínov

Prokeš – Žítek, Čapek, Bártek, Žižka, Najman – Dufek, Zirtoni, Jindra, Vacín, Bartoš, Berka, Jouza, Svoboda, Myšák, Beran, Kysela, Šarlinger, Pech.
Branky a nahrávky: 23. Štochl (Čermák), 30. Machulda (Harkabus, Costa), 40. Čermák (Tůma, Štochl), 60. Gottfried – 4. Svoboda (Bártek), 7. Jindra (Dufek, Svoboda). Rozhodčí: Turčan – Ševic, Votrubec. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. Diváci: 222. Střely na branku: 39:45 (13:19, 14:6, 12:20). Průběh utkání: 0:2, 4:2.
přát.
30.7.
úterý, 17:30
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Marek Prokeš 3 35 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Více >
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Více >
Junioři včera

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.
Více >