Zápas - mládež 23.02.2018
Autor: Martin Stříbrný

SDO: Chemici čtyřmi góly ve třetí třetině rozhodli o drtivém vítězství nad Brnem

Foto Reportáž
L i t v í n o v - Starší dorostenci Litvínova přivítali v pátek večer na svém ledě stejně staré hokejisty Warrioru Brno. Domácí v utkání dlouho neproměňovali své šance, vše ale nakonec zlomili ve třetí třetině, kdy se čtyřikrát prosadili, a nakonec zvítězili 6:0.
23.2.2018
6:0
1:0, 1:0, 4:0

Svoboda (Pejsar) – Žítek, Baláž, Viedemann, Kitzberger, Bártek, Liška, Kovačič, Jouza, Jindra, Dufek, Kysela, Bartoš, Šarlinger, Svoboda, Damašek, Berka

Warrior

Pleticha (47. Lambert) – Daněk, Miloš, Klimeš, Šutera, Vávra, Hubáček, Borot, Karpíšek, Ludvík, Vysloužil, Bocián, Antoňů
Branky a nahrávky: 2. Svoboda (JIndra, Bártek), 21. Jindra (Bartoš), 43. Šarlinger (Svoboda, Kovačič), 44. Jouza (Bartoš, Berka), 47. Šarlinger (Svoboda), 50. Kovačič (Svoboda). Rozhodčí: Jan Knapík – Michal Janíček, Matěj Sýkora. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 71. Střely na branku: 48:22 (12:6, 16:8, 20:8). Průběh utkání: 6:0.
přát.
3:4
(0:1, 1:0, 2:3)
Turnaj
24.8.
Dominik Svoboda 0 22 0

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Žáci včera

Čtvrtá třída absolvovala letní soustředění v horském areálu Lesná

S blížícím se koncem letních prázdnin za sebou mají soustředění i litvínovští čtvrťáci. Tým pod vedením trenéra Karliho strávil necelý týden v horském areálu Lesná.
Žáci před 3 dny

Devátá třída se o víkendu zúčastní domácího turnaje

Po týdnu se v Litvínově bude znovu konat turnaj mládeže. Tentokrát do akce půjdou v sobotu a neděli černožlutí deváťáci, kteří vyzvou další čtyři týmy.
Junioři 18.08.2019

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.