Lékař léčí, Sparta uzdravuje! Proti Spartě naskočí do hry útočník Zdeněk Skořepa a připraven (pokud mu dnes dobře dopadnou výsledky krevních testů) by po angíně měl být i Stanislav Stavenský. Poprvé se svlékat na zápas bude dokonce i obránce Petr Martínek! Všichni včera i dnes s mužstvem trénovali.
Mimo hru tak je pouze Lukáš Havel s angínou.

Spartě se má vrátit brankář Bříza (i když podle zpráv z Prahy vynechal dopolední rozbruslení), obránce Richter a možná i útočník Špaňhel. Chybět by tedy měli: první centr Broš, Žemlička a Zelenka.

Hlavně návrat gólmana Břízy může být pro dvakrát poražený tým velkým impulsem. Litvínov čeká s obhájcem titulu těžký zápas, ale v posílené sestavě se chce o body poprat. A ví, že jen výkon na hranici možností může přinést úspěch...!