Klub doplňuje brankářský post, dolaďují se poslední detaily ohledně příchodu gólmana Pavla Kantora z Vítkovic, který by měl přijít do dvojice k Michaelu Petráskovi místo Jaroslava Januse.

„Jaro Janus od nás dostal nabídku, kterou nepřijal s tím, že nyní upřednostňuje zahraniční angažmá, na které čeká,“ upřesňuje generální manažer klubu Robert Kysela.

Dále dnes oznámil: „Dohodli jsme se s Viktorem Hüblem na nové dvouleté smlouvě, brzy by ji měl podepsat.
Po odchodu Pavelky a Pavlíka chceme získat dva zkušené obránce, jednání probíhají.

Rádi bychom také ještě posílili i útok, ale myslím, že své by si v něm letos měl odehrát Richard Nejezchleb, který přišel jako posila loni, ale pak bohužel větší část sezóny promarodil. A vrací se také nadějný útočník Helt, draftovaný St. Louis.

Předpokládám, že větší prostor by mohli dostat naši odchovanci Jurčík, Válek a další. Naší dlouhodobou filozofií je, že chceme na takových hráčích stavět,“ doplnil manažer.

R. Kysela se ještě vrátil k odchodu dvou obránců: „Pavelka rovněž čeká na zahraniční angažmá anebo chce blíže k Ostravě. O Pavlíka jsme dál stáli, ale dal přednost Hradci, chce zkusit nové prostředí, roli hraje i Liga mistrů a Spengler Cup. Oba obránci tady odehráli několik úspěšných let, za což je na místě jim poděkovat.

Robin Hanzl? Máme s ním předběžnou dohodu o podpisu smlouvy s tím, že pokud dostane zajímavou nabídku do zahraničí, umožníme mu odejít. Odehrál tady šest výborných sezón, odvedl pro klub spoustu dobré práce, a kdyby odešel, věřím, že se k nám po čase zase vrátí,“ uzavírá Robert Kysela.